Damsekretär

Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSEKTRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad med valnöt, intarsiadekor, invädigt med lådor och fack, beslag i mässing, höjd

Fanérlagningar, fläckar, slitage

661542

2019-07-12