Matsalsgrupp Italien

Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien
Matsalsgrupp Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, Italien, bestående av: matbord med oval glasskiva på 2, tredelad fot i travertin marmor, 8 stolar i svartlackerad trä, ryggar med genombruten dekor, sitser klädda i ljus tyg, etikettmärkta ´´Made in Italy´´, sitthöjd ca 45 cm, bordetshöjd ca 70, 219x1200 cm

Bruksslitage, några mindre repor

661545

2019-07-12