Peter Tillberg pastell på papper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER TILLBERG (född 1946): Motiv av sjömän med en niosvansad katt, signerad Peter Tillberg, daterad -85, pastell på papper, bildstorlek ca 46.5x60.5 cm

Pappret är något snett i passepartout, ej examinerad ur ramen

661550

2019-07-12