Peter Tillberg pastell på papper
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER TILLBERG (född 1946): Motiv av sjömän med en niosvansad katt, signerad Peter Tillberg, daterad -85, pastell på papper, bildstorlek ca 46.5x60.5 cm
Pappret är något snett i passepartout, ej examinerad ur ramen
661550
2019-07-12