Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EVE ARNOLD (USA, 1912-2012): Marilyn Monroe, gicleetryck, signerad i trycket och numrerad 315/495, utgiven av Magnum Photos och Washington Green, ca 44,5x30 cm
Ej examinerad ur ram
661558
2019-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här