Eve Arnold Marilyn Monroe
Valmis
2019-07-30
661558
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
EVE ARNOLD (USA, 1912-2012): Marilyn Monroe, gicleetryck, signerad i trycket och numrerad 315/495, utgiven av Magnum Photos och Washington Green, ca 44,5x30 cm
Ej examinerad ur ram