Eve Arnold Marilyn Monroe
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
EVE ARNOLD (USA, 1912-2012): Marilyn Monroe, gicleetryck, signerad i trycket och numrerad 315/495, utgiven av Magnum Photos och Washington Green, ca 44,5x30 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
661558
Päivämäärä:
2019-07-30