Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISBETH JOBS (1909-1961): Blomsterstilleben, signerad Jobs, olja på duk, ca 33x42 cm
661565
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här