Lisbeth Jobs oljemålning

Lisbeth Jobs oljemålning
Lisbeth Jobs oljemålning
Lisbeth Jobs oljemålning
Lisbeth Jobs oljemålning
Lisbeth Jobs oljemålning
Lisbeth Jobs oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

LISBETH JOBS (1909-1961): Blomsterstilleben, signerad Jobs, olja på duk, ca 33x42 cm

661565

2019-07-10