Vitrinskåp Holland 1700-tal
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VITRINSKÅP, Holland, 1700-tal, Louis XV, fanerad med valnöt och valnötsrot, riklig intarsiadekor bl.a ben, beslag i mässing, invädnigt med hyllor, höjd 198, 124x37 cm
Fanérskador, lagningar, lösa listdelar medföljer
661568
2019-07-12