Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

8 000 SEK

1 500 SEK

GOLVSPEGEL, 1900-talets första hälft, betsat björk med skuren blomsterdekor, på hjul, höjd ca 172 cm

Bruksslitage

661588

2019-07-12