Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 2 st, 1700-tal, rokoko samt 1800-talets slut, rokokostil, sitthöjd ca 45 cm
Stolen i rokoko med senare kompletterad sits, avlutat samt lackerad
661590
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här