Två stolar i rokoko samt i rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 2 st, 1700-tal, rokoko samt 1800-talets slut, rokokostil, sitthöjd ca 45 cm

Stolen i rokoko med senare kompletterad sits, avlutat samt lackerad

661590

2019-07-12