Karmstolar sannolikt Holland

Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland
Karmstolar sannolikt Holland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, sannolikt Holland, dekor i bloemen marqueterie, sitthöjd ca 46 cm

En karm lös, senare klädsel, klädsel m skador

661595

2019-07-11