Karmstol
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, rokoko/barock/blandstil, 1900-tal, rikligt skuren dekor i form av armlän med drakar, ryggbricka med bladornamentik, delvis genombruten, på hjultrissor, klädsel i vinröd plysch, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
661603
2019-07-12