Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, rokoko/barock/blandstil, 1900-tal, rikligt skuren dekor i form av armlän med drakar, ryggbricka med bladornamentik, delvis genombruten, på hjultrissor, klädsel i vinröd plysch, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

661603

2019-07-12