Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FREDRIK ISBERG (1846-1904): (2) "Fjellgatan å Söder" och ´´ Bondeska Palatset 1898´´ monogramsignerade ´´FI´´, akvarell och gouache, bildstorlek ca 10.5x15.5 cm
Ej examinerade ur ramen
661626
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här