Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK ISBERG (1846-1904): (2) "Fjellgatan å Söder" och ´´ Bondeska Palatset 1898´´ monogramsignerade ´´FI´´, akvarell och gouache, bildstorlek ca 10.5x15.5 cm

Ej examinerade ur ramen

661626

2019-07-12