Margareta Wallin oljemålning

Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Stilleben med blommor, signerad, olja på duk, ca 55x38 cm

Obetydligt ytslitage

661627

2019-07-12