Paneler Kina
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PANELER, 2 st., trä, Kina, 1900-talets början, skuren dekor av figurscener, bemålade i rött samt guld, höjd ca 50, 88x9 cm
Smärre slitage, färgbortfall, ursprungligen del av möbel, kompletterade
661641
2019-07-12