Paneler Kina

Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PANELER, 2 st., trä, Kina, 1900-talets början, skuren dekor av figurscener, bemålade i rött samt guld, höjd ca 50, 88x9 cm

Smärre slitage, färgbortfall, ursprungligen del av möbel, kompletterade

661641

2019-07-12