Tadeusz Filipek gouache

Tadeusz Filipek gouache
Tadeusz Filipek gouache
Tadeusz Filipek gouache
Tadeusz Filipek gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TADEUSZ FILIPEK (1957-2010): Saxofonist, signerad Filipek, daterad 2000, gouache, ca 20 x 12,5 cm

661656

2019-07-10