Karmstolar Ekström

Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström
Karmstolar Ekström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Laminett", fåtöljer, 1 par, Swedese, formgivningsår 1956, stomme i bok, klädsel i brunt skinn, brännmärkning, sitthöjd ca cm

Brukslitage, klädsel med ytskador

661666

2019-07-13