Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Flatruet", signerad och daterad G Brusewitz 5.6.76, akvarell och blyerts, bildstorlek ca 20.5x30.5 cm

Ej examinerad ur ramen

661669

2019-07-12