Damskrivbord
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAMSKRIVBORD, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad med valnöt, intarsiadekor, beslag i mässing, utdragsskiva, höjd 65, 80x46 cm
Kuntoraportti
Smärre lagningar, slitage
661682
Päivämäärä:
2019-07-12