Gratängform brickor nysilver CG Råström
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRATÄNGFORM / BRICKOR, 4 delar, nysilver, C. G. Råström, Stockholm 1960-70-tal, gratängform, ellipsformad, hårdlödda, musselformade handtag, ca 31x20 cm, brickor, de största ca 36x45 cm
Smärre repor
661693
2019-07-12