Gratängform brickor nysilver CG Råström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRATÄNGFORM / BRICKOR, 4 delar, nysilver, C. G. Råström, Stockholm 1960-70-tal, gratängform, ellipsformad, hårdlödda, musselformade handtag, ca 31x20 cm, brickor, de största ca 36x45 cm

Smärre repor

661693

2019-07-12