Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLMÖBEL, spegel och byrå, bl a "Galant", Nygeverken, palisander, delivs faner, 1960/70-tal, byrå längd 85 cm, bredd 43 cm, höjd 41 cm, spegel mått 133x65 cm, Cites-intyg medföljer
661722
2019-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här