Hallmöbel bla "Galant" Nygeverken

Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla
Hallmöbel bla

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, spegel och byrå, bl a "Galant", Nygeverken, palisander, delivs faner, 1960/70-tal, byrå längd 85 cm, bredd 43 cm, höjd 41 cm, spegel mått 133x65 cm, Cites-intyg medföljer

661722

2019-08-16