Samling bestick 18/1900-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BESTICK, 39 dlr, silver, bestående av bl.a: såssked, saltskedar, matskedar, längd 9,5 - 25 cm, vikt 715 g (tre objekt ej medräknade)
Smärre slitage, en matkniv med löst skaft, enstaka gravyr förekommer.
661732
2019-07-12