Samling bestick 18/1900-tal

Samling bestick 18/1900-tal
Samling bestick 18/1900-tal
Samling bestick 18/1900-tal
Samling bestick 18/1900-tal
Samling bestick 18/1900-tal
Samling bestick 18/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESTICK, 39 dlr, silver, bestående av bl.a: såssked, saltskedar, matskedar, längd 9,5 - 25 cm, vikt 715 g (tre objekt ej medräknade)

Smärre slitage, en matkniv med löst skaft, enstaka gravyr förekommer.

661732

2019-07-12