Auguste Musin oljemålning

Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AUGUSTE MUSIN (1852-1923): Marinmålning, signerad Auguste Musin, olja på duk, ca 81x65 cm

Krackeleringar

661733

2019-07-12