Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NILS ANDERSON (1817-1865): Landsväg, signerad och daterad Nils Anderson 1860, olja på duk, 67x94 cm
Krackeleringar
661735
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här