Nils Anderson oljemålning

Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS ANDERSON (1817-1865): Landsväg, signerad och daterad Nils Anderson 1860, olja på duk, 67x94 cm

Krackeleringar

661735

2019-07-12