Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUDOLF JERNSTRÖM (1874-1953): Landskap med kyrka, monogramsignerad R.J, akvarell, 9x13,5 cm
661747
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här