Olle Bonniér gouache på papper

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad O. Bonnier, daterad -73, gouache på papper, bildstorlek ca 22x34 cm

Ej examinerad ur ramen

661765

2019-07-12