John Thorgen oljemålning

John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN THORGREN (1918-2000): ´´Strand Gotland´´, signerad J. Thorgren och daterad -77, olja på duk, ca 97x76 cm

Smärre slitage

661783

2019-07-12