Barbord riopalisander 1960-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBORD, Danmark, 1960-tal, Riopalisander (Dalbergia Nigra), uppvikbara lock, på hjul, H ca 47, 72x72 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, mindre fanérskador, repor och märken
661793
2019-07-11