Hirschfängare
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HIRSCHFÄNGARE (4) samt dekorationsvärja och kniv, 1800- och 1900-tal, kavlar i trä, den äldsta hirschfängaren stämplad G B TLN på klingan, längd mellan ca 26-92 cm
Alla ej kompletta, slitage, partiella rostangrepp
661801
2019-07-12