Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HIRSCHFÄNGARE (4) samt dekorationsvärja och kniv, 1800- och 1900-tal, kavlar i trä, den äldsta hirschfängaren stämplad G B TLN på klingan, längd mellan ca 26-92 cm

Alla ej kompletta, slitage, partiella rostangrepp

661801

2019-07-12