Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSKEDAR, 12 st, silver, 17/1800-tal, varierande modeller, en sked bl.a Isak Sauer 1752, vikt 725 g
Gravyr, slitage
661804
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här