Matskedar i silver

Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver
Matskedar i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, 12 st, silver, 17/1800-tal, varierande modeller, en sked bl.a Isak Sauer 1752, vikt 725 g

Gravyr, slitage

661804

2019-07-12