Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEVAR, 2 st, SÅSSLEV, STRÖSKED, silver, 1800-tal, handtag i svärtat trä, längd 13-33 cm, totalvikt 450 g
Lagningar, slitage
661820
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här