Soppslevar mm i silver 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st, SÅSSLEV, STRÖSKED, silver, 1800-tal, handtag i svärtat trä, längd 13-33 cm, totalvikt 450 g

Lagningar, slitage

661820

2019-07-12