Eldtång

Eldtång
Eldtång
Eldtång
Eldtång
Eldtång
Eldtång
Eldtång
Eldtång

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELDTÅNG i form av bajonett, Frankrike, 1800-talets andra hälft, handtag i valnöt samt mässing, tången i järn, längd ca 64 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

661823

2019-07-12