Grindar

Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRIND, 2 dlr, 1900-talets första hälft, grönlackerat smide, höjd ca 118, 110+110 cm

Ingår i temaauktionen Trädgårdsfest

Bruksslitage

661834

2019-07-30