Ingegerd Beskow akvarell

Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Motiv från slussen, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, ca 40x59,5 cm

661837

2019-07-15