Otto Didrik Ottesen

Otto Didrik Ottesen
Otto Didrik Ottesen
Otto Didrik Ottesen
Otto Didrik Ottesen
Otto Didrik Ottesen
Otto Didrik Ottesen

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OTTO DIDRIK OTTESEN (Danmark 1816-1892): Stilleben, signerad och daterad 1868, olja på duk, ca 44x57 cm

661839

2019-07-15