Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BÄGARE, silver, Samuel Presser (1757-1783/1784), Linköping, rund fot och mynning, invändigt förgylld, höjd ca 9,5 cm, vikt ca 72 g
Zustandsbeschreibung
Slitage
661855
2019-07-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner