Nola stolar

Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar
Nola stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 10 st., björk/björklaminat, målad sits, stapelbara,1900-/2000-tal, etikettmärkta Nola Industrier AB, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken/repor

661856

2019-07-11