Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, silver, 1700-tal, med infällt mynt, punsad dekor, graverad Anno 1750 MSD OSL, höjd ca 147 g, höjd ca 7,5 cm
Slitage, möjligen senare infällt mynt
661859
2019-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här