Rune Jansson målning

Rune Jansson målning
Rune Jansson målning
Rune Jansson målning
Rune Jansson målning
Rune Jansson målning
Rune Jansson målning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad samt daterad 81, blandteknik på duk, ca 38x69 cm

661866

2019-07-13