Damfickur i 18 k guld

Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DROTT, damur, 18 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk i 18 k, diameter 22 mm, vikt ca 16 g

Går ej, saknar delar, SAV garanterar ej funktionen, slitage

661869

2019-07-13