Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, empirestil, 1900-talets början, bl a mahognyfanér, mässingsbeslag, invändiga hyllplan, 106x78x45 cm, nyckel finns
Bruksslitage, ytskador
661879
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här