Skåp empirestil

Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil
Skåp empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, empirestil, 1900-talets början, bl a mahognyfanér, mässingsbeslag, invändiga hyllplan, 106x78x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage, ytskador

661879

2019-07-20