Fåtöljer 1 par fotpall

Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall
Fåtöljer 1 par fotpall

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, fotpall, rokokostil, 1900-talets senare del, mörkgrönt skinn, inköpta på firma SPAK, sitthöjd 48 cm, pallens mått 70x56 cm

Bruksslitage, pall med löst ben

661895

2019-07-20