Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, bemålat, höjd ca 77, 70x119, total längd 210 cm
Senare bemålning, skriva med sprickor, ytskador, delvis med orangrepp
661911
2019-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här